Hakkımızda

ŞAYLİN METAL

Hakkımızda

Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini en önemli önceliğimiz kabul ederek kurulan şirketimizin; deneyimli kadrosu, zengin ürün çeşidi, kaliteli, uygun fiyatları ile sektöründe kısa sürede gözle görülür bir başarıya ulaşmıştır.

Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermeyi ilke edinen kurumumuz, teknolojik gelişme ve yeniliklerin sürekli takipçiliğini yapmakta müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümler bulmaktadır. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerden en yüksek verimin alınmasını sağlamak, kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak ve kalıcı iş birliktelikleri sağlamak asli amaçlarımız olmaktadır.

Ürünleriyle birlikte müşteri portföyünü de genişleten şirketimizin, referans sayısı her geçen gün artmaktadır. Kuruluşundan bu yana, düzenli iş takibi, zamanında iş teslimi ve kazanılan müşteri memnuniyeti sonucunda piyasada aranılan, tercih edilen ve güven duyulan bir marka haline gelmiştir.

Şaylin Metal, başta Türkiye olmak üzere dünyanın farklı ülkerinden temin ettiğimiz geniş ürün yelpazesi ile sertifikalı ve garantili, talep edilen spesifikasyonlara uygun kütük demir , inşaat demiri, tavlanmış levhalar, kare ve köşebent çeşitleri, yassı saclar, paslanmaz ürün çeşitleri, galvanizli ürün çeşitleri, makine ve yedek parça çeşitleriyle talebe göre istenilen ebatlar da ürünlerin tedariğini, kesimini ve sevkiyatını yaparak yurtiçi ve yurtdışı değerli iş ortaklarına hizmet vermektedir.